Vážení hosté, je nám potěšením Vás pozvat do naší nově zrekonstruované restaurace. Přijďte nás navštívit a ochutnat pravou italskou kuchyni z těch nejkvalitnějších čerstvých surovin dovezených přímo z Itálie.

V naší zrekonstruované, nekuřácké restauraci Vám nabízíme příjemné domácí prostředí, italské speciality, pizzu a pečivo přímo z pece.
Restaurace disponuje kapacitou 90 míst a v letní sezóně navíc zahrádkou s dalšími 100 místy. Pro Vaše ratolesti je v restauraci dětský koutek a na zahrádce další prostor ke hraní, včetně pískoviště. Celý prostor je pokryt bezplatnou WiFi, kterou pro Vás zajišťuje společnost DATAIN.cz. Snahou našeho týmu je nabídnout Vám průřez poctivou italskou domácí kuchyní a příjemné prostředí, kde se budete cítit dobře a budete odcházet spokojeni.

Věříme, že kvalitní suroviny a dodržování receptur je základ poctivé gastronomie, díky které se k nám budete rádi vracet. U nás nenajdete žádné náhražky nebo suroviny, které neodpovídají originálním recepturám.

Můžete se těšit na výtečné italské pokrmy doplněné o denní polední menu, které je obohaceno o speciality z české, ale i mezinárodní kuchyně.

Těšíme se na Vaši návštěvu v Trattoria Famiglia.

Interiér

Exteriér

Naše práce